Apie mus

Mūsų BMW autodalių parduotuvė siūlo platų naudotų ir naujų automobilių dalių asortimentą. Čia rasite įvairių BMW modelių dalis, padangas, ratlankius, variklius, transmisijas ir kitas autodalis. Mes esame patyrę BMW automobilių entuziastai, todėl Jums galime pasiūlyti plačiausią dalių pasirinkimą, o svarbiausia - patarimą ir konsultacijas. Mes siekiame, kad Jūsų BMW automobilis visada veiktų aukščiausiu lygiu ir tuos tikslus stengiamės pasiekti kartu su Jumis. Mūsų prekes klientai gali rasti dalys.lt ir RRR.lt el. parduotuvėse, o užsienio klientai – Ebay ir Allegro pardavimo platformose. Taip pat mes galime užsakyti naujas originalias dalis. Apsilankykite pas mus ir raskite geriausią sprendimą savo BMW automobiliui!

Misija

Mūsų misija yra užtikrinti, kad mūsų klientai visada turėtų galimybę įsigyti aukštos kokybės BMW autodalių. Mūsų draugiška ir profesionali komanda visada pasiruošusi padėti ir patarti. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai visada jaustųsi patogiai ir patenkinti savo pirkimu.

Vizija

Mes esame specializuota BMW autodalių parduotuvė, kurioje rasite platų ir kokybišką naudotų bei naujų automobilių dalių pasirinkimą. Mūsų tikslas yra patenkinti kiekvieno kliento poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę bei profesionalumą